Gunteris sukuria istoriją, sumušė Honky Tonk Mano rekordą kaip ilgiausio IC čempiono

Gunteris nugali Chadą Gable'ą ir sumušė „The Honky Tonk Man“ rekordą, tapdamas ilgiausiai WWE tarpkontinentiniu čempionatu.

Laikas džiaugtis, WWE gerbėjai! Guntheris pagaliau sumušė „The Honky Tonk Man“ rekordą – ilgiausiai WWE istorijoje valdęs tarpkontinentinis čempionas.

Buvome tikri, kad Gunteris juda link The Honky Tonk Man rekordo, kai austrų imtynininkui pavyko nugalėti Chadą Gableą pagrindinėje pirmadienio RAW rungtyje. Jo rungtynės su Gable buvo paskutinė kliūtis, kurią jam reikėjo įveikti, kad sumuštų The Honky Tonk Man rekordą.

Guntherio kelionė buvo tiesiog neįtikėtina. Būdamas pirmuoju austru, dalyvavusiu WWE, jis pirmą kartą laimėjo IC čempionatą SmackDown lenktynėse Baton Ruže, Luizianoje, praėjusių metų birželio 10 d., nugalėdamas ankstesnį čempioną Ricochet.

Dabar jis sumušė 35 metų rekordą ir tapo ilgiausiai valdžiusiu tarpkontinentiniu čempionu turnyro istorijoje.

Turinys 1. Kada Gunteris iškovojo IC titulą ir sumušė rekordą? 2. Kas laimėjo: Gunteris ar Chadas Geiblis? 3. Ką IC čempionatas reiškia Guntheriui 4. Apie WWE

1. Kada Gunteris iškovojo IC titulą ir sumušė rekordą?

Giunteris oficialiai laimėjo IC čempionatą 2022 m. birželio 10 d. 2023 m. rugsėjo 8 d. jis tapo ilgiausiai valdžiavusiu tarpžemyniniu čempionatu istorijoje – rekordu anksčiau priklausė „The Honky Tonk Man“ .

Guntheris kaip IC čempionas | Šaltinis: WWE
Vaizdas įkeliamas…

Prieš Gunterį „The Honky Tonk Man“ turėjo ilgiausiai valdančio IC čempiono titulą, valdęs 454 dienas. Rugsėjo 8 d. Gunteris valdė 455 dienas ir sumušė ankstesnį rekordą.

Štai ką Gunteris pasakė apie savo istorinį bėgimą IC čempionate.

„Nuo to momento, kai laimėjau šį prestižinį čempionatą, mačiau viziją. Įsivaizdavau šią akimirką. Aš esu tas, kuris iš naujo apibrėžė istoriją ir iš naujo apibrėžiu tarpžemyninio sunkiasvorio čempionato palikimą. Girdėjau juos kalbančius, girdėjau diskutuojant apie savo vaikystės herojus Bretą Hartą, Shawną Michaelsą, „The Honky Tonk Man“, Steve'ą Ostiną, „The Rock“. Realybė tokia, kad suskambėjus varpeliui jie visi gali ateiti, išsirikiuoti ir suvarstyti mano batus. Nes kol aš gyvas, dar nėra gimusio žmogaus, kuris atimtų šį titulą.

2. Kas laimėjo: Gunteris ar Chadas Geiblis?

Guntheris pirmadienio vakarą nugalėjo Chadą Gable'ą per RAW. Per paskutines dvejas rungtynes ​​Gable laimėjo prieš Guntherį per skaičiavimą. Dėl šių rungtynių titulas nebuvo pakeistas, bet buvo laikomas nusiminimu. Tačiau Gunteris galiausiai ėmėsi pakartotinio mačo iššūkio, dėl kurio Gable'as pralaimėjo.

Gunther Beats Chad Gable | Šaltinis: WWE

Rungtynės tarp Gable ir Gunther buvo „Beat the Clock Challenge“, kurios truko 20 minučių. Tai reiškia, kad Gable'as turėjo nugalėti Gunterį per mažiau nei 10 minučių ir 6 sekundes , tai buvo tikslus laikas, per kurį Gunteris įveikė Gable ankstesnėje RAW serijoje.

Rungtynių metu Gable'as patyrė keletą kritimų, įskaitant „Chaos Theory German Suplex“ ir „Moonsault“, tačiau Guntheris kiekvieną kartą išmušdavo. Nuo pat pradžių jis buvo geresnis imtynininkas ringe.

Kitas rungtynių akcentas buvo Gable, pritaikęs Gunterį kulkšnies užraktu , kuris atrodė taip, tarsi privers jį išmušti, bet Gunteriui pavyko pabėgti ir pataikyti į Powerbomb ir Lariat, kad laimėtų.

Tiesą sakant, Čado pralaimėjimas padėjo sukurti istoriją, nes tai tapo paskutiniu žingsniu, kuriuo Gunteris žengė, kad taptų ilgiausiai karaliaujančiu čempionu.

Šis pasiekimas yra nepaprastai reikšmingas Guntheriui, nes jis sumušė 35 metų rekordą. Amžiams The Honky Tonk Man rekordas liko nepaliestas. Be to, IC čempionatas yra šiek tiek žemiau WWE pasaulio sunkiasvorių čempionato. Taigi, jis taip pat gali būti kaip atspirtas geidžiamiausiam visų laikų titului.

3. Ką IC čempionatas reiškia Guntheriui

Guntherio pasiekimai yra didžiuliai, nes tie, kurie laimėjo IC titulą, tapo WWE superžvaigždėmis. Atsižvelgiant į dabartinę Guntherio formą, jo laukia šviesi ateitis. Gunteris sumušė rekordą, kuris išliko nepaliestas 35 metus, ir nuvertė nuo sosto „The Honky Tonk Man“, kuris yra nuostabi plunksna ant jo kepurės.

„Honky Tonk Man“ | Šaltinis: WWE

Tarpkontinentinis čempionatas imtynių prestižo požiūriu yra šiek tiek žemiau WWE visuotinio čempionato ir WWE čempionato. Jis turi turtingą istoriją ir per daugelį metų jį laikė daugybė legendinių imtynininkų, įskaitant Randy Savage, The Rock, Shawn Michaels, Bret Hart, Stone Cold Steve Austin ir kt.

Nors Patas Pattersonas yra pirmasis, laimėjęs IC čempionatą, Bretas „The Hitman“ Hartas yra sėkmingiausias visų laikų IC čempionas. Hartas dažnai laikomas vienu didžiausių visų laikų tarpkontinentinių čempionų. Jis daug kartų valdė šį titulą ir suvaidino lemiamą vaidmenį įtvirtinant jį kaip WWF meistriškumo simbolį.

Po istorinio Guntherio bėgimo su titulu galime laikyti jį ir vienu iš čempionato įžymybių. Nors Guntheris IC titulą laimėjo tik vieną kartą, jam pavyko jį išsilaikyti ilgiausiai. Be to, net jei jis ateityje praras savo titulą, jis vis tiek galės jį laimėti dar kartą.

gėlės, kurios atrodo kaip orchidėjos

Šiuo metu Chrisas Jericho yra laimėjęs IC titulą devynis kartus, todėl daugiausiai kartų tapo čempionato nugalėtoju. Dabar, kai Gunteris jau įsitvirtino kaip ilgiausiai karaliaujantis titulo savininkas, galbūt jis kitą kartą pasieks Jericho rekordą!

Gunteris susidūrė ir nugalėjo kai kuriuos geriausius pasaulio imtynininkus, tokius kaip Sheamus, Drew McIntyre ir Matt Riddle, kai kuriose sunkiausiose rungtynėse, kurias tik galima įsivaizduoti. Tiesą sakant, netrukus jis gali susidurti su nauju varžovu dėl savo titulo, nes WWE paskelbė, kad artėjančioje „Raw“ serijoje bus surengtas karališkasis mūšis, siekiant nustatyti naująjį tarpžemyninio čempionato pretendentą. Taip pat buvo paskelbta, kad Guntheris kitą savaitę dalyvaus laidoje.

Taip pat sklando gandai, kad Guntheris gali būti vienas iš kandidatų kitais metais laimėti „Royal Rumble“ ir pagrindinį „WrestleMania 40“ renginį, skirtą pasaulio sunkiasvorių čempionato rungtynėms. . Tai būtų didžiulė galimybė Gunteriui sustiprinti savo, kaip vieno didžiausių visų laikų imtynininkų, palikimą.

4. Apie WWE

World Wrestling Entertainment, Inc. , užsiima verslu kaip WWE , yra Amerikos profesionalių imtynių reklama. Pasaulinė integruota žiniasklaidos ir pramogų kompanija WWE taip pat išsiplėtė į kitas sritis, įskaitant filmą, amerikietišką futbolą ir įvairias kitas verslo įmones.

WWE laidos yra sporto pramogos, kuriose vyksta siužetinės linijos, scenarijaus ir iš dalies choreografinės rungtynės; tačiau įskaitant judesius, dėl kurių atlikėjai gali susižaloti, net mirti, jei jie atliekami netinkamai. Ji buvo įkurta 1953 m. kaip „Capitol Wrestling Corporation“ ir yra didžiausia imtynių reklama pasaulyje. Jos būstinė yra Stamforde, Konektikuto valstijoje.