„Blue Lock“ 7 serija: išleidimo data, spėlionės, žiūrėkite internetu

7 „Blue Lock“ serija bus išleista šeštadienį, 2022 m. lapkričio 19 d. Pateikiame jums naujausius anime naujinius.

Šeštoje „Blue Lock“ serijoje sužinome, kad Kuonas, Z komandos kapitonas, visą laiką juos išduodavo, nutekindamas jų strategijas ir ginklus W komandai mainais už tai, kad jis būtų rezultatyviausias Z komandos žaidėjas. Taip elgdamasis jis patektų į kitą atranką, net jei komanda Z pralaimėtų.

geriausi anime personažai, skirti cosplay

Z komandai reikalai atrodo sudėtingi, nes dabar jie žaidžia prieš komandą W su dešimt žaidėjų prieš 12. Štai naujausi atnaujinimai.

Turinys 7 serijos spėlionės 7 serijos išleidimo data 1. Ar šią savaitę bus pertrauka 7 „Blue Lock“ serija? 6 serijos santrauka Apie Blue Lock

7 serijos spėlionės

Kitame epizode bus rodoma likusi rungtynių su W komanda dalis, o Kuonas dabar prisijungs prie jų. Z komandai bus sunku įveikti 12 žaidėjų, kurių komandoje yra tik 10, todėl pamatysime, kaip jie planuoja laimėti ir ar pavyks.

Kuonas prisijungia prie komandos W | Šaltinis: Crunchyroll

7 serijos išleidimo data

7 „Blue Lock“ anime serija bus išleista šeštadienį, 2022 m. lapkričio 19 d. Epizodo pavadinimas ar peržiūra nerodomi.

1. Ar šią savaitę bus pertrauka 7 „Blue Lock“ serija?

Ne, 7-oji „Blue Lock“ serija šią savaitę nepertrauka. Epizodas bus išleistas aukščiau nurodytą dieną.

žmonių, kurie giriasi savo iq

6 serijos santrauka

Epizodas prasideda komanda Z kalba apie kitas savo rungtynes ​​su komanda W. Jei komanda W pralaimės, ji bus išbraukta iš turnyro. Broliai Wanima yra pagrindiniai W komandos žaidėjai, kurie naudoja kombinuotą žaidimą.

Broliai Wanima | Šaltinis: Crunchyroll

Kuon kuria naują strategiją kitam žaidimui, kad visi galėtų spindėti pagal trijų pamainų, priekinių trijų modelių modelį. Rungtynės prasideda. Broliai Wanima turi tvirtą bendravimo stilių, naudoja akių kontaktą, kad žinotų, kada praeiti. Panašu, kad jie pažįsta Chigirį ir sužadina jį tyčiodamiesi dėl jo sužalojimo.

Isagi blokuoja jų šūvį pačiu laiku ir liepia Chigiri į juos nekreipti dėmesio. Z komanda įmuša du įvarčius. Vienas iš brolių Wanima prasižengia, nusileidžia komandai Z ir gauna laisvą smūgį ir pelno dar vieną tašką. Pirmajame kėlinyje jie pasižymėjo 3:0, visus taškus pelnė Kuon.

Per kitą kėlinį broliai Wanimai pelno du taškus. Kuonas iš pradžių atsiprašo, kad leido jiems įmušti įvartį, bet Isagi jo veide mato keistą šypseną. Atrodo, kad komanda W atspėjo Z komandos strategiją.

Isagi daro išvadą, kad kadangi Kuonas pelnė visus įvarčius pirmajame kėlinyje, bet leido komandai W pasivyti antrajame, jis juos išduoda, kad galėtų tapti rezultatyviausiu žaidėju ir pereiti vienas į kitą atranką.

Kuono šypsena | Šaltinis: Crunchyroll

Isagi susiduria su Kuonu, o broliai Wanima patvirtina jo išskaičiavimą. Kuonas prisijungia prie jų komandos ir praneša komandai Z, kad žais 12-10. Ego leidžia tai tęsti. Kuonas pasako Isagi, kad tai padarė, nes jie neturi šansų įveikti V komandą, kuri laimėjo Y komandą 8:0. W komanda vėl pelno įvartį, pirmaujanti 4:3.

Žiūrėkite įjungtą „Blue Lock“:

Apie Blue Lock

kada grįš hunter x hunter anime

„Blue Lock“ yra japonų mangų serija, kurią parašė Muneyuki Kaneshiro ir iliustravo Yusuke Nomura. Nuo 2018 m. rugpjūčio mėn. serialas rodomas Kodansha's Weekly Shōnen žurnale. 2021 m. „Blue Lock“ laimėjo 45-ąjį „Kodansha Manga“ apdovanojimą „shōnen“ kategorijoje.

Istorija prasideda nuo Japonijos pašalinimo iš 2018 m. FIFA pasaulio taurės, o tai paskatino Japonijos futbolo sąjungą pradėti vidurinių mokyklų žaidėjų, kurie pradės treniruotis ruošdamiesi 2022 m. taurei, paieškos programą.